Dodaj swoją organizację

Dołącz do nas

 

Jesteśmy otwarci na każdą formę współdziałania dla dobra ludzi nie tylko z naszej wsi i jej okolic, lecz także dla dobra większej społeczności. Z ogromnym entuzjazmem witamy każdy rozsądny pomysł, każdą dawkę inicjatywy i pozytywnej energii. Chętnie podejmujemy współpracę zarówno z osobami prywatnymi jak też z innymi organizacjami.

Członkostwo czy współpraca ?

Jeśli zgadzasz się z naszymi celami i sposobami działania opisanymi w Statucie, spełniasz warunki w nim zawarte i chcesz działać w naszym stowarzyszeniu , możesz wybrać pomiędzy dwoma rodzajami członkostwa - zwyczajnym oraz wspierającym.

Jeśli z jakichś powodów nie chcesz lub nie możesz zostać członkiem stowarzyszenia, możesz  wspomóc nas finansowo, ideowo, rzeczowo bądź merytorycznie np. przy pisaniu, realizacji projektów czy innych działań statutowych.
Chcąc wspomóc nas finansowo nr konta i reszta potrzebnych informacji znajdziesz w zakładce KONTAKT.

Członkostwo

Będąc członkiem zwyczajnym stowarzyszenia masz największy wpływ na kształt naszych działań i szansę realizacji własnych pomysłów. Możesz reprezentować stowarzyszenie i występować w jego imieniu. Tylko dzięki mianu członka zwykłego masz  czynne i bierne prawo wyborcze  w wyborach do władz Stowarzyszenia. Dlatego też zachęcamy do wstąpienia w nasze szeregi jako członek zwyczajny.

Istnieją dwie formy członkostwa w Stowarzyszeniu . Każda z nich niesie za sobą określone obowiązki i przywileje. Są one szczegółowo opisane w naszym statucie w rozdziale Członkowie Stowarzyszenia . Od każdego członka stowarzyszenia oczekujemy aktywności i inicjatywy.

 

Jak to zrobić?

Jeśli jesteś zdecydowany(a), aby przystąpić do Stowarzyszenia Nasze Przywory, skontaktuj się z nami i napisz kilka słów o sobie: jakie działania juz przeprowadziłeś(aś), czy masz jakieś doświadczenie w pisaniu realizacji projektów, jakie są twoje zainteresowania, jakie umiejętności mógłbyś/mogłabyś SNP ofiarować, czym chciał(a)byś się zajmować.

Później pozostaną jeszcze tylko drobne formalności: wypełnienie deklaracji, na podstawie której Zarząd podejmie decyzję o przyjęciu Cię w poczet członków oraz wpłata składki ustanowi Cię członkiem naszego stowarzyszenia. Od tej pory możesz zacząć działać w Stowarzyszeniu Nasze Przywory.
 

Deklaracja członkowska do pobrania poniżej:

PDFdeklaracja członkowska (48,30KB)